Timetable

SZÉPKÁRTYA ÉS EGÉSZSÉGPÉNZTÁR ELFOGADÓ HELY!

Minden csoportos óra 60 perc. A csoportos órák 4 helyszínen zajlanak.

Kérjük válassz az alábbi órák közül: 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
08:30
09:30
Zsófi
Alakformálás

09:30
10:30
Zsófi
Spinning
08:30
09:30
Réka
Alakformálás

09:30
10:30
Sanyi
Cross Training
08:30
09:30
Dzsenni
Alakformálás

09:30
10:30
Zsófi
Spinning
08:30
09:30
Réka
Alakformálás

09:30
10:30
Ádám
Cross Training
08:30
09:30
Zsófi
Alakformálás

09:30
10:30
Zsófi
Spinning
09:00
09:30
10:30
Zsófi/Peti/Szilvi
Spinning

10:30
11:30
Bea/Zsófi
Alakformálás
10:00
11:00
12:00
12:00
13:00
Zsófi
Alakformálás
HAS+DERÉK
12:00
13:00
Milán
TRX
12:00
13:00
Zsófi
Alakformálás
HAS+DERÉK
12:00
13:00
Ádám
TRX
12:00
13:00
Zsófi
Alakformálás
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
V. Peti
TRX

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás

17:00
18:00
Bea
Pilates
Intenzív pilates

17:30
18:30
V. Peti
Boksz

17:30
18:30
Miklós
TRX

18:00
19:00
Szilvi
Spinning

18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc

18:30
19:30
Reni
Alakformálás

19:00
20:00
Milán
TRX

19:40
20:40
Miklós
Spinning
15:30
16:30
Csaba
Alakformálás

16:30
17:30
Miklós
TRX

17:00
18:00
Krisztián
Funkcionális tréning

17:30
18:30
Bea
Szálkásító Aerobik

18:00
19:00
Réka
Spinning

18:00
19:00
Dance Floor
Társastánc

18:30
19:30
Aranka
Alakformálás

19:30
20:30
V. Peti
TRX
15:30
16:30
Dzsenni
Alakformálás
Kritikus részek

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás

17:00
18:00
Sanyi
Funkcionális tréning

17:00
18:00
Csaba
Gerinc training

17:30
18:30
V. Peti
Boksz

17:30
18:30
Miklós
TRX

18:00
19:00
Bea
Spinning

18:30
19:30
Réka
Alakformálás

19:00
20:00
V. Peti
TRX

19:40
20:40
Miklós
Spinning
15:30
16:30
Krisztián
Funkcionális tréning

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
szálkásító

17:00
18:00
Csaba
Gerinc training

17:30
18:30
Bea
Alakformálás
teljes test

17:30
18:30
V. Peti
Boksz

18:00
19:00
időpont júniustól!
Rúdfitnesz tanfolyam

18:00
19:00
Szilvi/Peti
Spinning

18:30
19:30
Miklós
TRX

19:00
20:00
V. Peti
TRX

19:40
20:40
Réka
Spinning
15:30
16:30
Krisztián
TRX

16:30
17:30
Réka
Fit Ball

17:00
18:00
Krisztián
Funkcionális tréning

17:00
18:00
Szilvi/Peti
Spinning

17:30
18:30
Dóri
Alakformálás
teljes test

18:00
19:00
SZEPTEMBERTŐL!
Boksz

18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc

18:30
19:30
Miklós
TRX

19:40
20:40
SZEPTEMBERTŐL!
Alakformálás
Has, fenék, comp
16:00
17:00
17:00
18:00
Dzsenni
Alakformálás
17:30
18:30
Bea/Aranka
Alakformálás

18:00
19:00
Krisztián /Sanyi/V.Peti/Ádám
TRX

18:30
19:30
Réka/Bea
Spinning
18:00
18:00
19:00
Krisztián /Sanyi/V.Peti/Ádám
TRX
19:00
20:00

Hétfő

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • TRX
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Boksz
    17:30 - 18:30
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Társastánc
    18:00 - 20:00
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Kedd

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Cross Training
    09:30 - 10:30
  • TRX
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • TRX
    16:30 - 17:30
  • Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00
  • Szálkásító Aerobik
    17:30 - 18:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Társastánc
    18:00 - 19:00
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:30 - 20:30

Szerda

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00
  • Gerinc training
    17:00 - 18:00
  • Boksz
    17:30 - 18:30
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Csütörtök

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Cross Training
    09:30 - 10:30
  • TRX
    12:00 - 13:00
  • Funkcionális tréning
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Gerinc training
    17:00 - 18:00
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • Boksz
    17:30 - 18:30
  • Rúdfitnesz tanfolyam
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • TRX
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Péntek

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • TRX
    15:30 - 16:30
  • Fit Ball
    16:30 - 17:30
  • Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00
  • Spinning
    17:00 - 18:00
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • Boksz
    18:00 - 19:00
  • Társastánc
    18:00 - 20:00
  • TRX
    18:30 - 19:30
  • Alakformálás
    19:40 - 20:40

Szombat

  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Alakformálás
    10:30 - 11:30
  • Alakformálás
    17:00 - 18:00
  • TRX
    18:00 - 19:00

Vasárnap

  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • TRX
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    18:30 - 19:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
09:30
10:30
Zsófi
Spinning
09:30
10:30
Zsófi
Spinning
09:30
10:30
Zsófi
Spinning
09:30
10:30
Zsófi/Peti/Szilvi
Spinning
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:00
18:00
Szilvi/Peti
Spinning
18:00
18:00
19:00
Szilvi
Spinning
18:00
19:00
Réka
Spinning
18:00
19:00
Bea
Spinning
18:00
19:00
Szilvi/Peti
Spinning
18:30
19:30
Réka/Bea
Spinning
19:00
19:40
20:40
Miklós
Spinning
19:40
20:40
Miklós
Spinning
19:40
20:40
Réka
Spinning
20:00

Hétfő

  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Kedd

  • Spinning
    18:00 - 19:00

Szerda

  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Csütörtök

  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Péntek

  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Spinning
    17:00 - 18:00

Szombat

  • Spinning
    09:30 - 10:30

Vasárnap

  • Spinning
    18:30 - 19:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
08:30
09:30
Zsófi
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
08:30
09:30
Dzsenni
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
08:30
09:30
Zsófi
Alakformálás
09:00
10:00
10:30
11:30
Bea/Zsófi
Alakformálás
11:00
12:00
12:00
13:00
Zsófi
Alakformálás
HAS+DERÉK
12:00
13:00
Zsófi
Alakformálás
HAS+DERÉK
12:00
13:00
Zsófi
Alakformálás
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
Csaba
Alakformálás
15:30
16:30
Dzsenni
Alakformálás
Kritikus részek

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
16:00
16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
szálkásító

17:30
18:30
Bea
Alakformálás
teljes test
17:00
17:30
18:30
Dóri
Alakformálás
teljes test
17:00
18:00
Dzsenni
Alakformálás
17:30
18:30
Bea/Aranka
Alakformálás
18:00
18:30
19:30
Reni
Alakformálás
18:30
19:30
Aranka
Alakformálás
18:30
19:30
Réka
Alakformálás
19:00
19:40
20:40
SZEPTEMBERTŐL!
Alakformálás
Has, fenék, comp
20:00

Hétfő

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30

Kedd

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30

Szerda

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30

Csütörtök

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30

Péntek

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • Alakformálás
    19:40 - 20:40

Szombat

  • Alakformálás
    10:30 - 11:30
  • Alakformálás
    17:00 - 18:00

Vasárnap

  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
09:30
10:30
Sanyi
Cross Training
09:30
10:30
Ádám
Cross Training
10:00

Kedd

  • Cross Training
    09:30 - 10:30

Csütörtök

  • Cross Training
    09:30 - 10:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
12:00
12:00
13:00
Milán
TRX
12:00
13:00
Ádám
TRX
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
V. Peti
TRX
15:30
16:30
Krisztián
TRX
16:00
16:30
17:30
Miklós
TRX
17:00
17:30
18:30
Miklós
TRX
17:30
18:30
Miklós
TRX
18:00
18:30
19:30
Miklós
TRX

19:00
20:00
V. Peti
TRX
18:30
19:30
Miklós
TRX
18:00
19:00
Krisztián /Sanyi/V.Peti/Ádám
TRX
18:00
19:00
Krisztián /Sanyi/V.Peti/Ádám
TRX
19:00
19:00
20:00
Milán
TRX
19:30
20:30
V. Peti
TRX
19:00
20:00
V. Peti
TRX
20:00

Hétfő

  • TRX
    15:30 - 16:30
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Kedd

  • TRX
    12:00 - 13:00
  • TRX
    16:30 - 17:30
  • TRX
    19:30 - 20:30

Szerda

  • TRX
    17:30 - 18:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Csütörtök

  • TRX
    12:00 - 13:00
  • TRX
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Péntek

  • TRX
    15:30 - 16:30
  • TRX
    18:30 - 19:30

Szombat

  • TRX
    18:00 - 19:00

Vasárnap

  • TRX
    18:00 - 19:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:30
18:30
V. Peti
Boksz
17:30
18:30
V. Peti
Boksz
17:30
18:30
V. Peti
Boksz
18:00
18:00
19:00
SZEPTEMBERTŐL!
Boksz

Hétfő

  • Boksz
    17:30 - 18:30

Szerda

  • Boksz
    17:30 - 18:30

Csütörtök

  • Boksz
    17:30 - 18:30

Péntek

  • Boksz
    18:00 - 19:00
No events available!
No events available!
Az eseményt még nem rendelték az órarendhez!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
16:00
16:30
17:30
Réka
Fit Ball
17:00

Péntek

  • Fit Ball
    16:30 - 17:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
18:00
19:00
időpont júniustól!
Rúdfitnesz tanfolyam

Csütörtök

  • Rúdfitnesz tanfolyam
    18:00 - 19:00
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
15:00
15:30
16:30
Krisztián
Funkcionális tréning
16:00
17:00
17:00
18:00
Krisztián
Funkcionális tréning
17:00
18:00
Sanyi
Funkcionális tréning
17:00
18:00
Krisztián
Funkcionális tréning

Kedd

  • Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00

Szerda

  • Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00

Csütörtök

  • Funkcionális tréning
    15:30 - 16:30

Péntek

  • Funkcionális tréning
    17:00 - 18:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:30
18:30
Bea
Szálkásító Aerobik
18:00

Kedd

  • Szálkásító Aerobik
    17:30 - 18:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc
18:00
19:00
Dance Floor
Társastánc
18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc
19:00

Hétfő

  • Társastánc
    18:00 - 20:00

Kedd

  • Társastánc
    18:00 - 19:00

Péntek

  • Társastánc
    18:00 - 20:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:00
18:00
Bea
Pilates
Intenzív pilates

Hétfő

  • Pilates
    17:00 - 18:00
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:00
18:00
Csaba
Gerinc training
17:00
18:00
Csaba
Gerinc training

Szerda

  • Gerinc training
    17:00 - 18:00

Csütörtök

  • Gerinc training
    17:00 - 18:00
No events available!

Important notice!

Dear customers,

Our gym and services can be accessed with your valid monthly pass or by purchasing a day pass. By doing so, you agree to our terms and conditions / gym policy.

Student discount: with a full-time training status with up to 25 years of age.

The lockers can be locked with your own padlocks, but these can be bought at the front office too, if not having one.

Mandatory equipment: a towel and clean changing shoes.