Órarend

SZÉPKÁRTYA ÉS EGÉSZSÉGPÉNZTÁR ELFOGADÓ HELY!

Minden csoportos óra 60 perc. A csoportos órák 4 helyszínen zajlanak.

Rúdfitnesz gyakorlási lehetőség a hét minden napján lehetséges!

Jiu jitsu edzések minden hétköznap 18-20 óráig a tatamin!

Társastánc Hétfő, Kedd, Szerda, Péntek 18 órától!

Kérjük válassz az alábbi órák közül: 

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
08:30
09:30
Panka
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
08:30
09:30
Évi
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
09:00
09:30
10:30
Zsófi/Bea
Spinning

10:30
11:30
Bea/Zsófi
Alakformálás
10:00
10:00
11:00
Fecó
TRX
10:00
11:00
Fecó
Köredzés

10:00
11:00
V. Peti
Funkcionális tréning
10:00
11:00
Krisztián
TRX
10:00
11:00
Peti
Boksz
10:00
11:00
Fecó
TRX
11:00
12:00
12:00
13:00
Évi
Alakformálás
HAS+DERÉK
12:00
13:00
Milán
TRX
12:00
13:00
Krisztián
Köredzés
12:00
13:00
V. Peti
TRX
12:00
13:00
Fecó
Köredzés
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
V. Peti
TRX

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás

17:00
18:00
V. Peti
Boksz

17:00
18:00
Bea
Pilates
Intenzív pilates

17:30
18:30
Miklós
TRX

18:00
19:00
Szilvi
Spinning

18:00
19:00
Nóri
Zsákos kick-box

18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc

18:30
19:30
Aranka
Alakformálás

19:00
20:00
Fecó
TRX

19:40
20:40
Miklós
Spinning
15:30
16:30
Krisztián
GetFit
GIRL

16:30
17:30
Miklós
TRX

17:00
18:00
Krisztián
GetFit

17:00
18:00
Nóri
Spinracing

17:30
18:30
V. Peti
Boksz

17:30
18:30
Bea
Szálkásító Aerobik

18:00
19:00
Réka
Spinning

18:00
19:00
Dance Floor
Társastánc

18:30
19:30
Panka
Alakformálás
Teljes test

19:30
20:30
Fecó
TRX

19:40
20:40
Anna
Zumba
15:30
16:30
Évi
Alakformálás
Kritikus részek

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás

17:00
18:00
Ádám
Köredzés

17:00
18:00
Csaba
Gerinc tréning

17:30
18:30
V. Peti
Boksz

17:30
18:30
Miklós
TRX

18:00
19:00
Peti, Szilvi
Spinning

18:30
19:30
Réka
Alakformálás

19:00
20:00
Fecó
TRX

19:40
20:40
Miklós
Spinning
15:30
16:30
Panka
Alakformálás

15:30
16:30
Krisztián
Funkcionális tréning

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
szálkásító

17:00
18:00
Csabi
Pilates

17:00
18:00
érdeklődj!
Rúdtánc/Rúdfitnesz

17:30
18:30
Bea
Alakformálás
teljes test

18:00
19:00
V. Peti
Boksz

18:00
19:00
Nóri
Spinracing

18:00
19:00
Anna
Zumba

18:30
19:30
Miklós
TRX

19:00
20:00
Fecó
TRX
15:30
16:30
Krisztián
TRX

16:30
17:30
Réka
Alakformálás
FIT BALL

17:00
18:00
Krisztián
GetFit

17:00
18:00
Szilvi/Peti
Spinning

17:30
18:30
Dóri
Alakformálás
teljes test

18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc

18:30
19:30
BRUTÁL BOKSZ
Boksz

18:30
19:30
Miklós
TRX
16:00
17:00
17:30
18:30
Bea/Aranka
Alakformálás

18:00
19:00
Krisztián /Fecó/V.Peti/Ádám
TRX

18:30
19:30
Réka/Bea
Spinning
18:00
18:00
19:00
Krisztián /Fecó/V.Peti/Ádám
TRX
19:00
20:00

Hétfő

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • TRX
    10:00 - 11:00
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • TRX
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Boksz
    17:00 - 18:00
  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Zsákos kick-box
    18:00 - 19:00
  • Társastánc
    18:00 - 20:00
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Kedd

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Köredzés
    10:00 - 11:00
  • Funkcionális tréning
    10:00 - 11:00
  • TRX
    12:00 - 13:00
  • GetFit
    15:30 - 16:30
  • TRX
    16:30 - 17:30
  • GetFit
    17:00 - 18:00
  • Spinracing
    17:00 - 18:00
  • Boksz
    17:30 - 18:30
  • Szálkásító Aerobik
    17:30 - 18:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Társastánc
    18:00 - 19:00
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:30 - 20:30
  • Zumba
    19:40 - 20:40

Szerda

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • TRX
    10:00 - 11:00
  • Köredzés
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Köredzés
    17:00 - 18:00
  • Gerinc tréning
    17:00 - 18:00
  • Boksz
    17:30 - 18:30
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Csütörtök

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Boksz
    10:00 - 11:00
  • TRX
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Funkcionális tréning
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Pilates
    17:00 - 18:00
  • Rúdtánc/Rúdfitnesz
    17:00 - 18:00
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • Boksz
    18:00 - 19:00
  • Spinracing
    18:00 - 19:00
  • Zumba
    18:00 - 19:00
  • TRX
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Péntek

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • TRX
    10:00 - 11:00
  • Köredzés
    12:00 - 13:00
  • TRX
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • GetFit
    17:00 - 18:00
  • Spinning
    17:00 - 18:00
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • Társastánc
    18:00 - 20:00
  • Boksz
    18:30 - 19:30
  • TRX
    18:30 - 19:30

Szombat

  • Spinning
    09:30 - 10:30
  • Alakformálás
    10:30 - 11:30
  • TRX
    18:00 - 19:00

Vasárnap

  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
  • TRX
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    18:30 - 19:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
09:30
10:30
Zsófi/Bea
Spinning
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:00
18:00
Szilvi/Peti
Spinning
18:00
18:00
19:00
Szilvi
Spinning
18:00
19:00
Réka
Spinning
18:00
19:00
Peti, Szilvi
Spinning
18:30
19:30
Réka/Bea
Spinning
19:00
19:40
20:40
Miklós
Spinning
19:40
20:40
Miklós
Spinning
20:00

Hétfő

  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Kedd

  • Spinning
    18:00 - 19:00

Szerda

  • Spinning
    18:00 - 19:00
  • Spinning
    19:40 - 20:40

Péntek

  • Spinning
    17:00 - 18:00

Szombat

  • Spinning
    09:30 - 10:30

Vasárnap

  • Spinning
    18:30 - 19:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:00
18:00
Nóri
Spinracing
18:00
18:00
19:00
Nóri
Spinracing

Kedd

  • Spinracing
    17:00 - 18:00

Csütörtök

  • Spinracing
    18:00 - 19:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
08:00
08:30
09:30
Panka
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
08:30
09:30
Évi
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
08:30
09:30
Réka
Alakformálás
09:00
10:00
10:30
11:30
Bea/Zsófi
Alakformálás
11:00
12:00
12:00
13:00
Évi
Alakformálás
HAS+DERÉK
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
Évi
Alakformálás
Kritikus részek

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
15:30
16:30
Panka
Alakformálás

16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
szálkásító

17:30
18:30
Bea
Alakformálás
teljes test
16:00
16:30
17:30
Dóri
Alakformálás
16:30
17:30
Réka
Alakformálás
FIT BALL

17:30
18:30
Dóri
Alakformálás
teljes test
17:00
17:30
18:30
Bea/Aranka
Alakformálás
18:00
18:30
19:30
Aranka
Alakformálás
18:30
19:30
Panka
Alakformálás
Teljes test
18:30
19:30
Réka
Alakformálás
19:00

Hétfő

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    12:00 - 13:00
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30

Kedd

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30

Szerda

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    18:30 - 19:30

Csütörtök

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    15:30 - 16:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30

Péntek

  • Alakformálás
    08:30 - 09:30
  • Alakformálás
    16:30 - 17:30
  • Alakformálás
    17:30 - 18:30

Szombat

  • Alakformálás
    10:30 - 11:30

Vasárnap

  • Alakformálás
    17:30 - 18:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00
10:00
11:00
Fecó
TRX
10:00
11:00
Krisztián
TRX
10:00
11:00
Fecó
TRX
11:00
12:00
12:00
13:00
Milán
TRX
12:00
13:00
V. Peti
TRX
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
V. Peti
TRX
15:30
16:30
Krisztián
TRX
16:00
16:30
17:30
Miklós
TRX
17:00
17:30
18:30
Miklós
TRX
17:30
18:30
Miklós
TRX
18:00
18:30
19:30
Miklós
TRX

19:00
20:00
Fecó
TRX
18:30
19:30
Miklós
TRX
18:00
19:00
Krisztián /Fecó/V.Peti/Ádám
TRX
18:00
19:00
Krisztián /Fecó/V.Peti/Ádám
TRX
19:00
19:00
20:00
Fecó
TRX
19:30
20:30
Fecó
TRX
19:00
20:00
Fecó
TRX
20:00

Hétfő

  • TRX
    10:00 - 11:00
  • TRX
    15:30 - 16:30
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Kedd

  • TRX
    12:00 - 13:00
  • TRX
    16:30 - 17:30
  • TRX
    19:30 - 20:30

Szerda

  • TRX
    10:00 - 11:00
  • TRX
    17:30 - 18:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Csütörtök

  • TRX
    12:00 - 13:00
  • TRX
    18:30 - 19:30
  • TRX
    19:00 - 20:00

Péntek

  • TRX
    10:00 - 11:00
  • TRX
    15:30 - 16:30
  • TRX
    18:30 - 19:30

Szombat

  • TRX
    18:00 - 19:00

Vasárnap

  • TRX
    18:00 - 19:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00
10:00
11:00
Peti
Boksz
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:00
18:00
V. Peti
Boksz
17:30
18:30
V. Peti
Boksz
17:30
18:30
V. Peti
Boksz
18:00
18:00
19:00
V. Peti
Boksz
18:30
19:30
BRUTÁL BOKSZ
Boksz
19:00

Hétfő

  • Boksz
    17:00 - 18:00

Kedd

  • Boksz
    17:30 - 18:30

Szerda

  • Boksz
    17:30 - 18:30

Csütörtök

  • Boksz
    10:00 - 11:00
  • Boksz
    18:00 - 19:00

Péntek

  • Boksz
    18:30 - 19:30
No events available!
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
18:00
19:00
Nóri
Zsákos kick-box

Hétfő

  • Zsákos kick-box
    18:00 - 19:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:00
18:00
érdeklődj!
Rúdtánc/Rúdfitnesz

Csütörtök

  • Rúdtánc/Rúdfitnesz
    17:00 - 18:00
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00
10:00
11:00
V. Peti
Funkcionális tréning
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
15:30
16:30
Krisztián
Funkcionális tréning
16:00

Kedd

  • Funkcionális tréning
    10:00 - 11:00

Csütörtök

  • Funkcionális tréning
    15:30 - 16:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:30
18:30
Bea
Szálkásító Aerobik
18:00

Kedd

  • Szálkásító Aerobik
    17:30 - 18:30
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
18:00
19:00
Anna
Zumba
19:00
19:40
20:40
Anna
Zumba
20:00

Kedd

  • Zumba
    19:40 - 20:40

Csütörtök

  • Zumba
    18:00 - 19:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
18:00
18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc
18:00
19:00
Dance Floor
Társastánc
18:00
20:00
Dance Floor
Társastánc
19:00

Hétfő

  • Társastánc
    18:00 - 20:00

Kedd

  • Társastánc
    18:00 - 19:00

Péntek

  • Társastánc
    18:00 - 20:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:00
18:00
Bea
Pilates
Intenzív pilates
17:00
18:00
Csabi
Pilates

Hétfő

  • Pilates
    17:00 - 18:00

Csütörtök

  • Pilates
    17:00 - 18:00
No events available!
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
15:00
15:30
16:30
Krisztián
GetFit
GIRL
16:00
17:00
17:00
18:00
Krisztián
GetFit
17:00
18:00
Krisztián
GetFit

Kedd

  • GetFit
    15:30 - 16:30
  • GetFit
    17:00 - 18:00

Péntek

  • GetFit
    17:00 - 18:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10:00
10:00
11:00
Fecó
Köredzés
11:00
12:00
12:00
13:00
Krisztián
Köredzés
12:00
13:00
Fecó
Köredzés
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
17:00
18:00
Ádám
Köredzés

Kedd

  • Köredzés
    10:00 - 11:00

Szerda

  • Köredzés
    12:00 - 13:00
  • Köredzés
    17:00 - 18:00

Péntek

  • Köredzés
    12:00 - 13:00
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17:00
17:00
18:00
Csaba
Gerinc tréning

Szerda

  • Gerinc tréning
    17:00 - 18:00
No events available!

Jó tudni!

Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy létesítményünket választottad szabadidőd hasznos eltöltésére!

Néhány nagyon fontos tudnivaló, ami nélkül nem tudod igénybe venni szolgáltatásainkat.
Szolgáltatásainkat előre megváltott órajeggyel vagy érvényes bérlettel lehet látogatni.
Csoportos órákra kérjük a bejelentkezést, óralemondás órakezdés előtt két órával, Spinning és TRX órák lemondása előző nap estig lehetséges!

Kérjük kifüggesztett , részletes házirendünket figyelmesen olvasd el!

Törölköző és tiszta váltócipő használata kötelező!

Stúdiónk öltözőiben a biztonság érdekében lakatrendszer működik.

Öltöző szekrényedet lakattal tudod lezárni!

Új és alkalmi jegyet vásárló vendégeinknek mi biztosítjuk a lakatot!
Az épület udvarán biztonságosan parkolhatsz, kerékpárodat ingyen tárlhatod!

Kellemes időtöltést kívánunk!